CRM для івент-агентств

Якщо треба на високому рівні організувати свято, урочисті події та інші подібні заходи є команда професіоналів з івент агентства. Вона продумує та планує усю церемонію до дрібниць. Але важливо щоб був стабільний потік клієнтів. І CRM для event-агентства є одним з ефективних способів вирішення цього завдання.

Що таке СRM

Це скорочення англійською мовою означає управління взаємовідносинами з клієнтами. За її допомогою укріплюються зв’язки з існуючими замовниками та залучаються нові різними сучасними засобами. Серед них продумана реклама в інтернеті та соціальних мережах, розсилка повідомлень електронною поштою та багато іншого.

Така система також зробить управління івент агентством значно ефективнішим. Зокрема буде зменшено кількість рутинних операцій, чітко сплановано графік роботи кожного з співробітників, оптимізовано бюджет агенції. Клієнтів за необхідності для вдосконалення подальшої співпраці можна бути розподілити по групам.

За допомогою вдало запущеної CRM можна також зменшити штат співробітників. Адже частину функцій буде надійно виконувати система.

До того ж вона може бути інтегрована з численними програмними продуктами які використовує агенція. До них зокрема належать бази даних, комплекс 1С. Можливо також підключити і Telegram-бот, який будуть використовувати співробітники компанії.

Що може дати CRM у підсумку

Про скорочення штату вже було вказано вище. Але це не єдина вигода. До інших ж можна додати:

  • швидкість прийому та оброблення заявок які надходять;
  • скорочення тривалості робочого часу;
  • суттєве зменшення навантажень на бухгалтерію;

Але найголовніше це суттєве збільшення фінансових оборотів і як наслідок прибутків агенції. Як наслідок народжуються нові плани щодо розвитку компанії. Цілком можлива і реалізація додаткових напрямків діяльності компанії і нестандартних проектів.

Замовлення системи СRM передбачає декілька етапів. Спочатку надаються усі необхідні консультації, включаючи і телефонний режим. Паралельно фахівці опрацьовують і усі побажання, які надходять від замовника.

Результатам стає конкретна конфігурація системи, яку розроблено під конкретного клієнта. Далі обов’язково слідують її встановлення і налаштування. Під час користування також здійснюється і необхідна технічна підтримка. Звісно робиться і періодичне оновлення програмного забезпечення.

2023-05-17