Сьогодні є 15 блокчейнів, у кожного з яких по $10 млрд активів, а Bitcoin і Ethereum разом узяті оцінюються в $2 трлн. Тепер світ блокчейнів нагадує фізичний світ із різними країнами, в яких своя економіка та закони. І, схоже, найближчим часом зростання не сповільниться, а блокчейнів стане ще більше. Тому всім варто знати кріптоновини, які представляє сайт cryptonovunu.com Інформаційного агентства Криптоновини.
Всім новим блокчейнам тепер доведеться спілкуватися один з одним. Тому найгострішою проблемою в Web3 стає відсутність мостів. Аналітики вважають, що віртуальний світ завоюють ті, хто зможе створити найзручніший спосіб з'єднання між блокчейнами. Це означає, що мультичейн-майбутнє не за горами, а дехто впевнений, що воно вже настало.
Що таке мультичейн
Мультичейн - це мережа, яка з'єднує блокчейни в єдиний простір, в якому можна швидко та безпечно передавати та обробляти дані з різних блокчейнів. Сучасні рішення поки що знаходяться в незрілому стані, що призводить до суперечок між користувачами та розробниками. Міст, який досягне стійкої децентралізації і буде добре інтегрований, сприятиме ще більшому обсягу передачі активів та даних. Криптоіндустрія поділяється на сектори. Якщо раніше індустрія криптовалют міцно асоціювалася з біткоїном, то зараз користувачі та інвестори розуміють, що в ній є різні галузі. Фахівці з'являються у таких секторах, як:
- Валюти.
- Програми DeFi.
- Платформи розподілених обчислень.
- NFT.
Тут приватні інвестиційні фонди матимуть постійну перевагу, порівняно зі своїми конкурентами широкого профілю. Поріг входу в криптоінвестування залишається на високому рівні. Основні перешкоди - складності технічного навчання, управління ризиками та дотримання вимог законодавства.
Венчурний капітал: нові рекорди
У 2021 році в криптоіндустрію ринув приголомшливий обсяг капіталу. Вартість активів криптофондів рекордно зросла. Деякі фонди, наприклад Multicoin, стають одними з найефективніших інвестиційних фірм усіх часів. Сьогодні під керуванням мільярди доларів мають фірми на кшталт:
- Polychain;
- Paradigm;
- Multicoin;
- 3AC.
Середній чек за операцію тут складає $25 млн.
За 10 років утворився ринок криптовалют обсягом $3 трлн. Тепер він змагається з усіма іншими венчурними стартапами, разом узятими. Коли нові гроші входять у криптпростір, вони, як правило, течуть у двох напрямках — усередину та вниз. Але не виходять із крипти. Капітал осідає на BTC (Bitcoin), ETH (Ethereum), SOL (Solana) і залишає екосистему тільки у вигляді податків.
Сприяння у підборі фінансових послуг
Не є офертою