Де придбати аксессуари до смартфону?

Які тільки «випробування на міцність» не випадають на долю сучасного смартфона:

  • удари;
  • вібрації;
  • перепади температур;
  • падіння;
  • «зустрічі» з металевими предметами в кишенях;
  • дощ;
  • сніг та багато іншого.

Так, якщо у вас є смартфон, вам, напевно, хочеться, щоб улюблений гаджет завжди виглядав як новий. І досягти цього можна лише при використанні якісних аксесуарів, які ви знайдете на сайті https://frontalka.com.ua/. Але ось, опинившись у середньостатистичному каталозі, де зібрані чохли та захисне скло, користувач потрапляє в «дивний новий світ», де майже немає знайомих назв. Зате з асортиментом, як правило, проблем немає: товарів просто безмежна кількість, різних форм, розмірів і конструкцій. Без базових знань розібратися в цьому практично неможливо.

Який тип покриття вибрати?

При виборі захисного скла чи плівки необхідно звертати увагу на тип покриття:

  1. Глянсове.
  2. Матове.

Через глянсове зображення на дисплеї залишається кришталево чистим і добре помітним, але відблиски будуть неминучими, особливо в сонячну погоду.

Матове практичніше, на ньому майже непомітні подряпини, але візуально воно подобається далеко не всім, деякі навіть порівнюють його ефект із переглядом картинки в поганому дозволі. Компромісним варіантом можна назвати олеофобне покриття: знижує відблиски, не впливає на якість зображення, приємно на дотик. Наприклад, такий тип покриття є у скла Whitestone DomeGlass. Але при всіх плюсах, олеофобне покриття має одну неприємну якість — згодом воно стирається (втім, як і будь-яке інше). Якщо ви активно користуєтесь смартфоном, то вже за півроку-рік скло від олеофобного шару може не залишитися і сліду.

Рекомендація від спеціалістів Frontalka, яка допоможе зберегти таке покриття якомога довше: по можливості тримайте смартфон у закритому чохлі. Звичка завжди носити смартфон у кишені – основний фактор, який скорочує термін служби захисного шару.

Твердість та товщина

Перейдемо, мабуть, до найважливішого показника захисного скла – твердості. Позначається вона буквою H, і що вище цифра, що стоїть перед нею, то скло твердіше. Наприклад, якщо скло має твердість 5H, подряпати його може практично будь-що, адже 5H - це рівень простої полімерної плівки.

Щасливим власникам скла 9H, навпаки, турбуватися нема про що: єдине, що може подряпати їхній екран - це дорогоцінні камені на кшталт рубінів або алмазів. Останні, до речі, є найтвердішими матеріалами в природі, їхній показник — 10H. Товщина сучасного захисного скла в середньому варіюється від 0,3 до 0,5 міліметрів. Більш товсті скла досить серйозно погіршують якість картинки та знижують чуйність апарату, а на такі жертви покупці в наші дні не готові.

Вибираємо чохол

Якщо ви вже купили та встановили захисне скло на свій девайс, в першу чергу ми рекомендували б перевірити, чи сумісний з ним конкретний чохол. Часто, особливо якщо встановлене товсте скло, комфортно носити чохол вже не вийде. Немає певного типу чохла, який ідеально підходив би для смартфонів, все залежить від ваших переваг і якості матеріалів.

2022-12-21