Як правильно вибрати камін?

Потрібен камін? Отже обов'язково варто відвідати інтернет магазин камінів. Кожен із нас мріє про приємну камінну в затишній вітальні будинку. Вигляд вогню з каміна або печі дає нам природну енергію похмурими вечорами, як сонце у весняну погоду. У наш час камін у будинку не є основним джерелом тепла, а більше використовується для обігріву та створення максимально приємної атмосфери. Тому все більше людей задаються питанням, який камін вибрати, щоб цей келих вина і вид ліниво палаючих полін дарували нам розслаблення після важкого дня.

Як правильно вибрати камін?

Основи, про які не можна забувати при виборі каміна. Перш ніж вибрати будь-який камін, вам потрібно поставити собі кілька дуже важливих питань, які визначать подальший вибір.

  1. Скільки кімнат потрібно опалювати?
  2. Яка потужність каміна чи печі вам потрібна?
  3. Для цього розрахуйте скільки тепла вам потрібно.
  4. У вас є димар?
  5. Дізнайтеся також, який димар вибрати для каміна.
  6. Де ви плануєте поставити камін?
  7. Скільки у вас кімнат, які потрібно опалювати каміном?

У випадку з однією кімнатою часто виникає питання, який камін для вітальні 40 м2 вибрати. У квартирах-студіях окрема піч з опалювальним корпусом забезпечить нам потрібну кількість тепла з невеликою кількістю пилу і без шуму. Однак, коли ці приміщення більші і ми хочемо розігріти набагато швидше, варіант з вентилятором буде оптимальним.

У випадку кількох кімнат (2 і більше) і, наприклад, підбору каміна на 100 м2, найкращим вибором будуть печі або каміни з водяною сорочкою. Докладніше про цей вид камінів буде сказано нижче.

Якої потужності камін чи піч вибрати? Як розрахувати потребу у теплі? Потрібно пам'ятати кілька важливих моментів під час вибору потужності печі або каміна. По-перше, скільки метрів потрібно опалювати? Пам'ятайте, що йдеться не про м2. Наприклад, приміщення площею 40 м при висоті 2 м зовсім відрізняється від приміщення площею 40 м і висотою 3 м:

  • у першому випадку нам потрібно опалювати 80 м3,
  • в другому - 120 м3.

Потім подумайте, наскільки ізольовано вашу будівлю. Будь то низька ізоляція, середня чи висока. Розташування вашої будівлі також має значення, чи живете ви в горах, низинах або біля моря.

Камінна топка може бути з прямим склом, кутовий або навіть заскленою з трьох сторін. Є багато варіантів. Кожен повинен добре подумати про те, яку камінну топку він хоче бачити у своєму будинку, тому що хороший внесок означає роки задоволення. Ви запитаєте, що таке гарна камінна топка, отже хороша, тобто. з шамотною, трапецієподібною структурою вогнища та ефективним очищенням скла.

2022-08-15