Як вибирати та де купувати настільні ігри для дитини?

Настільні ігри заповнюють полиці магазинів іграшок, книжкових, канцелярських магазинів, ігрових кімнат. Як вибрати настільну гру для своєї дитини? Справа не з простих, і не завжди допомагає маркування на упаковці (бо дитина 7 років не гратиме в гру з позначкою 5+!). Існує безліч рейтингів і списків настільних ігор, просто введіть пароль у пошуковій системі, тут ви знайдете поради, як правильно вибрати гру для своєї дитини. Можно зробити ще ліпше. Зайдіть на сайт https://gameland.com.ua/ru/dlya-ditey/ інтернет-магазину настільних ігор Gameland і ознайомтеся з представленими там пропозиціями.

Як вибрати настільну гру для дитини

Характер дитини і ставлення батьків впливають на те, яка гра сподобається дитині і яку він із задоволенням гратиме. І саме фахівці поділяють настільні ігри на три основні типи:

  1. Для спортсменів.
  2. Для інтелектуалів.
  3. Для гіків.

Настільні ігри для спортсменів. Вони мають одне загальне правило: дістатися фінішу якнайшвидше. Зараховується остаточна перемога у грі. Гра сприймається тут як змагання. Хто буде першим, хто зможе уникнути перешкод, а найголовніше: лише шістка! У такі ігри з дітьми грати дуже складно, адже вони хочуть перемогти за всяку ціну. Такі ігри люблять і рішучі 3-річки, і сором'язливі 5-річки. Все залежить від успіху та кидка кісток. Правила прості та зрозумілі. Це йде до дітей. Безперечною перевагою ігор цієї категорії є те, що вони не тривають довго. Зазвичай, кожну гру можна пройти до 30 хвилин. Настільні ігри для інтелектуалів. Тут від охочих пізнавати і розуміти навколишній світ вимагають великих знань. Тут важливі знання, і розуміються дуже широко. У неї охоче грають діти, які:

  • люблять книги;
  • вміють ділитися своїми знаннями;
  • звертають увагу на емоції та переваги домочадців;
  • не бояться ставити запитання.

Це також гарний спосіб отримати знання у формі розваги, і багато з цих ігор розроблені таким чином, що виграють не батьки! Настільні ігри для гіків. Це дуже широка категорія, вони здебільшого пов'язані тим, що коли ми починаємо в них грати, ми не знаємо коли, минуло чотири години. І це не перебільшення! У ці ігри грають заради задоволення від гри, тут також є елемент змагання, і потрібно трохи удачі, а подумати про це не завадить. Багато з них залучаються навіть маленькі діти, які прагнуть навчитися рахувати і читати, щоб не вдаватися до допомоги батьків. Мова йде про історію, про співпрацю, про планування, про творення. Тепер вибирати ігри має бути простішим. Вдалих настільних ігор!

2022-10-25